Kategorie

LITTLELIFE PLECACZEK ZE SMYCZĄ - NEMO 1+

L10810
Producent: LittleLife
Dostępność:
Jest Jest
 (2 szt.)
szt.
119,00 zł119,00 zł

LITTLELIFE PLECACZEK ZE SMYCZĄ – NEMO

Symbol: L10810

Wiek: 1 – 4

Wymiary: 14 x 18  x 23 cm

Waga: 200 g

Pojemność: 2 litry

 

Zabawny i pięknie wykonany plecak nemo z serii LiittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3-4 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. Wystarczy przypiąć ją  do specjalnego uchwytu na górze plecaka, dzięki niej możesz trzymać blisko swojego Malucha wtedy gdy wymaga tego sytuacja (szczególnie przydaje się w dużych sklepach i skupiskach ludzkich, a także wtedy gdy masz pod opieką więcej niż jedno dziecko). 

 

Cechy produktu:

- Regulowane paski naramienne i pas piersiowy zapinany na klamrę dzięki czemu nosi się go wygodnie i bezpiecznie,

- Główna komora plecaczka posiada zamknięcie na suwak,

- Uszko na przypięcie smyczy (w zestawie),

- Smycz bezpieczeństwa, którą można w każdej chwili odpiąć i schować,

- Miejsce na imię i nazwisko i adres wewnątrz plecaka,

- Uchwyt na górze plecaka,

- Aby usunąć zabrudzenia, należy lekko szczotkować miękką szczotką lub użyć miękkiej ściereczki i delikatnego mydła w płynie, nie prać w pralce,

 

LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. W ofercie producenta LittleLife znajdują się przede wszystkim wygodne plecaki dla maluszków od roczku ze smyczą wspomagającą stawianie pierwszych kroków, torby podróżne i basenowe, a także poncha plażowe czy łóżeczka turystyczne.

Firma tworząc produkty dla dzieci ma na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka.

Ponadto wiadomo, że maluchy posiadają naturalny instynkt odkrywania każdej rzeczy, godzinnego przyglądania się czemuś - tak poznają świat. Littlelife rozumie ten instynkt dlatego zaprojektował te plecaczki z myślą o najmłodszych i ich rodzicach.

 

 

Wiek: 12m+, 18m+, 24m+, 3+