Kategorie

STACYJKOWO MOTORISED HEKTOR

58011ST
Producent: Tomy
Dostępność:
Jest Jest
 (2 szt.)
szt.
46,00 zł

STACYJOWO LOKOMOTYWA HEKTOR
Symbol: LC58011
Seria: Motorised
Wymiary: ok 11 cm
Wiek: 3+

Hektor uważany jest za najszybszą lokomotywę w Stacyjkowie. Przyjaciele często mówią mu, że przypomina kota. Jeżeli ktoś jest w potrzebie i nagli go czas, Hektor jest wtedy niezastąpiony!

Zabawkami serii "Motorised" można bawić się na dwa sposoby!
-dzięki swobodnie obracającym się kółeczkom - zabawa w popychanie
-po wciśnięciu przycisku - lokomotywa samodzielnie porusza się

Lokomotywy jeżdżą nie tylko po torach, bez problemu poruszają się także na innych powierzchniach (podłoga, dywan). Kolejną funkcją, charakterystyczną dla tej serii jest dźwięk. Po naciśnięciu klaksonu usłyszysz 1 z 5 wspaniałych dźwięków! 

Wymagane dokupienie jednej baterii LR14/C.

Produkty marki "Stacyjkowo" wykonane są z wysokiej jakości materiałów (metal i plastik), dzięki czemu wiernie odzwierciedlają postacie z bajki, w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Dzięki specjalnym zaciskom połączenie lokomotyw z wagonami jest niezwykle proste. Nawet długie składy kolejowe bez problemu przemkną po krętych torach, ponieważ tylne zaczepy są ruchome. 

Uwaga! Seria "Motorised" nie jest kompatybilna z serią "Die Cast"!
W serii "Motorised" rozstaw kół i szyn jest szerszy! 

 

Cel firmy LEARNING CURVE jest jasny – produkować klasyczne, wysokiej jakości zabawki, które będą pobudzać dziecięcą wyobraźnię i ciekawość. Producent posiada w swojej ofercie wiele światowych marek : Tomek i Przyjaciele, Lamaze, czy Stacyjkowo . Wszystkie projektowane są tak, by edukować i rozwijać dzieci poprzez czas zabawy.

UWAGA! Firma LEARNING CURVE została częścią grupy TM TOYS.

Wiek: 3+, 4+, 5+, 6+