Kategorie

STACYJKOWO DIE CAST GRAJĄCO - ŚWIECĄCY WILSON

54046ST
Producent: Tomy
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
52,00 zł

STACYJOWO LOKOMOTYWA WILSON ŚWIECĄCO-GRAJĄCA
Symbol: LC54046
Seria: Die Cast
Wymiary: 8cm x 5cm x 4.5cm
Wiek: 3+

Lokomotywa Wilson, to pełen entuzjazmu i ciekawości świata bohater ze znanej wszystkim bajki "Stacyjkowo". Jest chętny do pomocy i z radością wypełnia powierzone mu zadania. Nie zawsze jednak stosuje się do wszystkich instrukcji, dlatego potrzebuje kogoś, kto go wyszkoli. W tym zestawie Wilson jest w wersji świecąco - grającej z dodatkowym, odrzutowym silnikiem.


Produkty marki "Stacyjkowo" wykonane są z wysokiej jakości materiałów (metal i plastik), dzięki czemu wiernie odzwierciedlają postacie z bajki, w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Wszystkie lokomotywy i wagony serii "Die Cast" można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Nawet długie składy kolejowe bez problemu przemkną po krętych torach, ponieważ tylne zaczepy są ruchome. 

Uwaga! Seria "Die Cast" nie jest kompatybilna z serią "Motorised"!
W serii "Motorised" rozstaw kół i szyn jest szerszy! 

Cel firmy LEARNING CURVE jest jasny – produkować klasyczne, wysokiej jakości zabawki, które będą pobudzać dziecięcą wyobraźnię i ciekawość. Producent posiada w swojej ofercie wiele światowych marek : Tomek i Przyjaciele, Lamaze, czy Stacyjkowo . Wszystkie projektowane są tak, by edukować i rozwijać dzieci poprzez czas zabawy.

UWAGA! Firma LEARNING CURVE została częścią grupy TM TOYS.

Wiek: 3+, 4+, 5+, 6+