Kategorie

PLAY-DOH BŁYSZCZĄCE TUBY KSIĘŻNICZEK - ROSZPUNKA

A1100/A1099
Producent: Hasbro
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
19,00 zł

PLAY-DOH CIASTOLINA BŁYSZCZĄCE TUBY KSIĘŻNICZEK - ROSZPUNKA

Symbol: A1100/A1099

Wiek: 3+

 

Księżniczki to ulubiony motyw dziewczęcych zabaw. Teraz przy użyciu akcesoriów i ciastoliny w wyjątkowych, błyszczących kolorach dziewczynki mogą stworzyć magiczny świat Disney'a.

Zestaw zawiera 2 tuby z błyszczącą ciastoliną oraz znaczki, stemple i inne akcesoria do tworzenia iście księżniczkowych symboli.

 

Ciastolina jest to masa plastyczna właściwościami przypominająca plastelinę. Ciastolina to super zabawa dla dzieci i dla rodziców! Można razem, kreatywnie spędzać czas w domu, lepić różne formy, wyklejać czy budować. Ciastolina Play-Doh pobudza wyobraźnię dziecka , przez niekończące się pomysły na tworzenie nowych rzeczy!

 

PLAY-DOH  jest to marka ciastoliny firmy Hasbro. Wynaleziona w latach ’50 XXw. nie brudzi i rozpuszcza się w wodzie z mydłem. Dopóki znajduje się w oryginalnym opakowaniu pozostaje miękka i plastyczna.

HASBRO jest jedną z największych firm produkującą zabawki na świecie. Do jej marek należą m.in. takie jak: My Little Pony, Littlest Pet Shop, Nerf, Furby, Monopoly, Play-Doh, Playskool, Fur real Friends, Star Wars, Spiderman i inne.