Kategorie

LITTLELIFE PLECACZEK ZE SMYCZĄ - BUZZ ASTRAL 1+

L10960
Producent: LittleLife
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
149,00 zł

LITTLELIFE PLECACZEK ZE SMYCZĄ – DISNEY BUZZ ASTRAL

Symbol: L10960

Wiek: 1 – 3

Wymiary: 14 x 18  x 23 cm

Waga: 200 g

Pojemność: 2 litry

 

Zabawny i pięknie wykonany plecak z Buzzem Astralem z serii LittleLife Disney jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3-4 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Disney posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. Wystarczy przypiąć ją  do specjalnego uchwytu na górze plecaka, dzięki niej możesz trzymać blisko swojego Malucha wtedy gdy wymaga tego sytuacja (szczególnie przydaje się w dużych sklepach i skupiskach ludzkich, a także wtedy gdy masz pod opieką więcej niż jedno dziecko).

 

Cechy produktu:

- uchwyt na górze plecaka

- odczepiana smycz bezpieczeństwa

- główna komora plecaka zamykana na zamek

- w środku specjalne miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i adresu

- regulowane paski naramienne, pas piersiowy

- zgodne z normą bezpieczeństwa EN 13210-2004

 

LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. W ofercie producenta LittleLife znajdują się przede wszystkim wygodne plecaki dla maluszków od roczku ze smyczą wspomagającą stawianie pierwszych kroków, torby podróżne i basenowe, a także poncha plażowe czy łóżeczka turystyczne.

Firma tworząc produkty dla dzieci ma na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka.

Ponadto wiadomo, że maluchy posiadają naturalny instynkt odkrywania każdej rzeczy, godzinnego przyglądania się czemuś - tak poznają świat. Littlelife rozumie ten instynkt dlatego zaprojektował te plecaczki z myślą o najmłodszych i ich rodzicach.

 

 

Wiek: 12m+, 18m+, 24m+, 3+